יעוצים

147.JPG

פגישת יעוץ ראשונה
הייעוץ הראשון שלך כולל הערכה בריאותית, מדידות אישיות, בניית תפריט אישי והנחיות לחיים בריאים.


הפגישה הראשונה (60-90 דקות) - תפריט אישי, מדידות והנחיות לשיפור הרגלי האכילה.
ייעוץ התזונה הראשון הוא הזדמנות נהדרת לראות איך אני יכולה לעזור לך לשפר את הבריאות ואת הרגלי האכילה כדי להשיג את המטרות האישיות שלך. אני אעזור לך לעשות את הבחירה תזונתיים הנכונות על מנת להרגיש יותר אנרגטי ולשפר את האיכות החיים שלך.


בניית תפריט אישי
בניית התפריט האישי שלך היא הצעד הראשון והחשוב ביותר לשיפור הרגלי האכילה והבריאות. אני אבנה את התפריט החדש שלך תוך התאמה למכשולים והאתגרים איתם אתה מתמודד במהלך היום. אשים דגש על תזמון נכון של האכילה, כמויות בכל ארוחה וכמובן נקח בחשבון את העדפות תזונתיים שלך כדי שהתפריט יכלול דברים שאתה אוהב. 
בתור הדיאטנית שלך, אני לא מנע ממך את מה שאתה אוהבת לאכול, ולא אגיד לך לאכול מזונות אתה לא אוהב. אני אנסה לשלב את המאכלים שאתה אוהב בתפריט בכמות המתאימה לך ואף אמליץ לשלב מאכלים נוספים שיתרמו לבריאות ולמטרות שלך. הכל יעשה ביחד איתך כדי שהתרגיש נוח עם התפריט. 


הידעת שאפילו שינויים תזונתיים קטנים יכולים לעשות הבדל גדול בצורת הגוף שלך ובאופן שבו אתה מרגיש לאורך כל היום? המטרה היא לאפשר לך להרגיש פחות עייף, לשלוט ב"חשק למתוק" (עדין להנות ממתוק אבל שלא הוא ישלוט בך!) ולמנוע אכילה בהסח הדעת. 

 

מה להביא לפגישה הראשונה? 

•    רישום אכילה – רישום יומן אכילה של 3-7 ימים יתן לי הבנה טובה על הרגלי האכילה היומיומיים שלך ויעוזר לי להבין את המכשולים התזונתיים איתם אתה מתמודד בסדר היום.
•    תוצאות בדיקת דם - נא להביא עותק של בדיקות הדם האחרונות שלך לפגישה הראשונה (12 החודשים האחרונים). אם לא עשית בדיקות דם בשנה האחרונה או שלא מוצא אותן, אוכל לשלוח לך רשימה של בדיקות דם מומלצות לקראת היעוץ התזונתי. 

•    תוספי תזונה ותרופות - אם אתה נוטל תרופות או תוספי מזון, הביא אותם באריזה המקורית לפגישה, או שלחו תמונות במייל.
•    תוכנית אימון - אם אתה מתאמן לפי תוכנית אימונים אישית, אנא הבא לי את התוכנית כדי שאוכל לעבור עליה ולהבין באיזה עומס אימונים אתה נמצא ומה בדיוק אתה עושה בכל אימון. מי שמתכנן להשתתף בתחרויות, אנא הביאו את התוכנית והתאריכים של התחרויות. 

 


* הערה: אני אשמח לקבל את המסמכים הרשומים למעלה במייל לפני הפגישה הראשונה, על מנת שאוכל לעבור על כל המידע ולהיות מוכנה לפגישה שלנו yaeldror75@gmail.com