top of page

יעוצים

יעוץ תזונה לחברות

בין לקוחותיי

מדיקס.jpg
גוגל.jpg
הועד האולימפי.jpg
Clalit.jpg
ארומה.jpg
קפה נטוו.jpg
1324207293_lin-logo.jpg
logo-achva1.png
הגימנסיה.png
בית ספר שיאים.jpg
וואלה.png
אורלי וגיא.jpg
ידיעות אחרונות.png
ynet-news-israel-logo.jpg
Capture.JPG
logonew.jpg
לאנץ טיים.jpg
espresa.png
square_Logo.png
big_image_134_135_Sports_Basement_Logo.p
REI-Logo.jpg
pacific therx.jpg

יעוץ לחברות, מסעדות ואירגונים

 

תחום התזונה והבריאות מתפתח כל הזמן ודורש התעדכנות מתמדת במחקרים ובהמלצות הרפואיות לשיפור בריאות ומניעת מחלות. מכאן, שישנה חשיבות גדולה מאד לעובד עם איש מקצוע שיכול להדריך, לוהביל ולעדכן בדרישות הבריאות ובתקנות המשתנות. בסגרת עבודתי אני נותנת לחברות, מסעדות ומוסדות בתחום הבריאות, החינוך והתזונה יעוץ מקצועי המסייע להן להיות בקו הראשון של החדשות, העשיה והתרומה לבריאות הציבור.

חדש- לשווק לאמריקאים מזון ישראלי

לאחר חזרתי מ-5 שנים בסיליקון וואלי, קליפורניה, אני מתמקדת גם בתחום ייחודי נוסף, של התאמת מזונות ישראלים לשוק האמריקאי. עזרה וסיוע בשלבי הפיתוח, חשיבה והבנה של תרבות האכילה של האמריקאים שהינה כל כך שונה ממה שאנו רגילים בארץ. כתיבת חומרים מקצועיים באנגלית למדיה אונליין/עיתונות כתובה והמלצות להשתלבות בסופרמקטים המקומיים תוך הבנת היתרנות והחסרונות של בכל אחד. 

 

שירותים מקצועיים ותחומי יעוץ:

פיתוח מנות חדשות/ מוצרים חדשים בענף המזון והפוד-טק
קהל היעד- מסעדות/בתי קפה/ בישול מוסדי וקייטרינג/ סטארטפים בתחום המזון

יעוץ מקצועי ולווי תהליך פיתוח מנות חדשות משלב התכנון התאורתי ועד שלב הביצוע המעשי, כולל מבחן הטעימות והרכבת המנות ביחד עם השף של המקום. ניתן לפתח מנות המתאימות לעולם הספורט, נשים, מניעת מחלות, שיפור מערכת החיסון, דיאטה ועוד. העבודה מתבצעת בצורה הטובה יותר כאשר היא נעשת בעבודת צוות יחד עם אנשי החברה (בית קפה/מסעדה) והשף. ​

החדרת מוצר מזון/תוסף חדש לשוק בארץ
קהל יעד- חברות מזון, חברות תרופות, חברות תוספים 

ליווי ויעוץ בעת הכנסת מוצר חדש לארץ. יעוץ לגבי קהל היעד אליו יש לפנות, אמצעי התקשורת בהם ניתן לשתמש, הכנת חומרים מקצועיים לפרסום בהשקה, השתתפות במסיבת עיתונים, העברת הרצאת מול קהל היעד, השתתפות בכנסים וימי עיון בהרצאות, מתן תוקף מדעי למוצר

כתיבת תוכן מקצועי
קהל יעד- חברות מזון, חברות תרופות, חברות תוספים, חברות הייטק ומפעלים 

הזמנת כתבות לפי נושאים ומסרים בריאותיים שרוצים להבליט. מתאים על מנת לחזק מוצרים קיים, להדגיש שינויים בריאותים חדשים ולקשר מוצרים ספציפיים לעונות השנה או החגים. את הכתבות המוכנות תוכלו להעביר לכלי התקשורת לפרסום תחת שמי המקצועי כיועצת חיצונית לחברה. ניתן להכין כתובת עבור העיתון של החברה או/ו לימי עיון.

הכנת חוברות מקצועיות ופליירים
קהל יעד- חברות מזון, חברות תרופות, חברות תוספים 

הכנת חוברות מקצועית בתחום התזונה, בריאות, ספורט ופזיולוגיה לפי קהל היעד. ניתן לשלב עם מסרים מסחריים של החברה/אירגון. כולל הכנת חוברות המבוססות על תרגום חומרים מאנגלית לעברית לפי בקשת החברה.

חוות דעת על מנות קיימות בתפריט
קהל היעד- מסעדות/בתי קפה/ בישול מוסדי/וקייטרינג 

על סמך הבנת אופן הכנת המזון ובשילוב עם החישוב הקלורי, ניתן להכין רשימה של יתרונות וחסרונות תזונתיים של כל מנה. בדרך זו ניתן

להבליט מנות בעלות ערך תזונתי בתפריט לעומת מנות אחרות הדורשות שיפור. הדרכה וחשיבה משותפת איך להבליט את היתרונות כדי להיות אטרקטיביים לקהל הידע.

בנוסף, בחינת המנות המרכיבות את התפריט לעומק ומתן המלצות כיצד לשפר ולשדרג אותן מבחינה תזונתית ובריאותית. ההמלצות ניתנות על סמך המלצות הבריאות העולמיות בתחום ההגנה מפני מחלות לב, מניעת סרטן, שיפור מערכת החיסון, שיפור תפקוד מערכת העיכול, השלמת חסרים תזונתיים של מינרלים וויטמינים חיוניים

סדנאות והדרכה לעובדים
קהל היעד- מסעדות/בתי קפה/ שרותי הסעדה/קייטרינג/חברות בתחום המזון

לימוד והסברת מסרים בריאותיים-תזונתיים לצוות המלצרים שצריכים להמליץ ללקוח. חשוב במיוחד כאשר מבצעים שינוי בתפריט או מכניסים מנות חדשות בעלות ערך תזונתי גובה. ​

הרצאות
קהל יעד- חברות הייטק, מפעלים, כל מקום עבודה הרוצה העשיר את עובדיו 

הרצאות מגוונות בתחום התזונה, הבריאות, הספורט ואורח חיים בריא. ניתן לקיים את ההרצאות במקום העבודה או במסגרת כנסים/ימי עיון חיצוניים. בחירת ההרצאה מתוך רשימה של נושאים קיימים לפי קהל. אפשר לשנות את ההרצאה על מנת שתענה במדוייק על הדרישות האישיות של מזמין ההרצאה, ואף להכין הרצאה בנושא חדש שלא קיים ברשימה. משך ההרצאה 30-60 דקות. ההרצאה מתקיימת באמצעות מצגת במחשב ולכן יש להכין מקרן ומסך במקום ההרצאה.

סדנאות הרזיה במקום העבודה
 קהל יעד- חברות ואירגונים. כל מקום עבודה הרוצה העשיר את עובדיו 

סדנאת הרזיה המשלבת שיחה/הרצאה+ שקילה אישית. המפגשים מתקיימים במקום העבודה. ניתן לקיים את הסדנאות לאורך כל שעות היום בהתאם לשעות הפעילות של החברה/מקום עבודה. בדרך כלל מדובר על סידרה של 8 מפגשים המתמקדים בהיבטים התזונתיים החשובים, על מנת לרדת במשקל בצורה בריאה בשילוב עם העברת ידע בתחום. הסדנאות מתמקדות גם בחשיבות ביצוע פעילות גופנית במקביל עם הדיאטה, אך לא מתקיימים בפועל שיעורי ספורט.

  
סדנאת בישול- שילוב של דיאטנית עם שף
קהל יעד- חברות הייטק, מפעלים, כל מקום עבודה הרוצה העשיר את עובדיו 

מפגש מרתק המשלב עבודת צוות מקצועית בין השף שמכין את המנות תוך כדי הסדנא והדיאטנית שמסבירה ומחזקת את המסרים הבריאותים תוך כדי הכנת האוכל. בסדנא מדגים השף לאורך כל המפגש את כל שלבי הכנת המתכונים. ניתן לבקש מראש מתכונים המתאימים לקהל היעד וסוג מזון (חלבי, בשרי, צמחוני, מנות ראשונות, עיקריות, קינוחים ועוד). בסיום הסדנא מוזמנים המשתתפים לטעום מן המנות שהוכנו ומקבלים את המתכונים. 

bottom of page